X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
ادونتیست
amirbarmaj سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۷
Instagram عکس ویرایش برنامه
فیلترهای درون برنامه Instagram چیزهایی را که مورد نظر هستند را ترک می کند. اگر دنبال یک راه آسان برای ایجاد عکس های خود بیشتر حرفه ای و منحصر به فرد هستید، سعی کنید یکی از این برنامه های ویرایش عکس جایگزین. این که آیا شما به دنبال انتخاب وسیعتری از فیلترهای طراحی شده توسط عکاسان حرفه ای هستید یا فقط می خواهید از لکه های خود حذف کنید، این ترفند را انجام می دهد.

1. VSCO
قیمت: رایگان
موجود در: Android و iOS
VSCO فیلترهای رایگان فراهم می کند که اغلب گزینه های درون برنامه نمایش اینتر را از لحاظ کیفیت و حرفه ای شکست می دهد. VSCO همچنین بسیاری از ابزارهای ویرایش (مانند تیزر سفارشی، روشنایی / کنتراست و اصلاح skintone) را ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید عکس خود را قبل از صادرات به Instagram به طور کامل نیشگون بدهید. به علاوه، مانند Instagram، VSCO قابلیت های اجتماعی خود را ارائه می دهد: شما می توانید مردم را به طور مستقیم در VSCO دنبال کنید، عکس ها را از طریق برنامه ارسال و به اشتراک بگذارید.
2. Priime
قیمت: 2.99 دلار
موجود در: iOS
Priime ارائه می دهد مجموعه ای از بیش از 100 فیلتر ایجاد شده در همکاری با عکاسان حرفه ای. اگر مطمئن نیستید که کدام فیلتر بهتر نگاه خواهد کرد، حتی می توانید توصیه هایی از پیشنهادهای هوشمند Priime دریافت کنید.
3. Snapseed
قیمت: رایگان
موجود در: Android و iOS
گاهی اوقات، عکس شما دارای درجه تاریکی و روشنایی است و شما نمی خواهید به طور خودکار تمام آن را ارتقا دهید. ابزار براش Snapseed به شما اجازه می دهد تا به طور انتخابی برای نوردهی، اشباع و دمای رنگ تنظیم کنید، که ایده آل برای موقعیت هایی است که می خواهید انتخاب کنید تا ویرایش کنید. Snapseed همچنین به شما امکان کنترل و تنظیم بسیار خوبی می دهد و حتی ابزارهایی برای حذف لکه های کوچک یا اشیای ناخواسته را فراهم می کند.
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :